Pravidla

5. června 2012 v 15:09
Chceš-li s námi hrát, dodržuj pravidla. Nedodržíš-li je, mažeme tvou postavu (žádnou druhou šanci od nás nečekej)! Tady jsou základní pravidla, které by si jako hráč měl dodržovat:

  1. Každý smí hrát maximálně za dvě postavy. Nepokoušejte se hrát za postavu, která není vaše! Jinak máte zákaz hraní a při opakovaném porušení tohoto pravidla končíte úplně!
  2. Uvědomte si, že čas v našem RPG světě ubíhá třikrát rychleji, než v reálu. To znamená, že jeden náš rok trvá reálné čtyři měsíce.
  3. Vulgarismy, neslušná slova a urážky jsou přísně zakázány! To samé platí i o smajlících - ve hře žádné smajlíky a jiné symboly nechceme vidět!
  4. Pokud nejsi pověřen jako vypravěč, máš přísný zákaz se za něj vydávat a hrát za něj!
  5. Příjmení a fotografie známých osobností a filmových hrdinů (např. Potter, Cullen, Pitt) u nás nevedeme! Chceš-li hrát, vymysli si originálnější jméno. Nezapomínej také, že se nacházíme v anglickém prostředí, kde se česká jména a případně koncovka -ová u příjmení žen opravdu nenachází!
  6. Uvědomte si, že i v našem světě existuje něco jako interpunkční znaménka, měkké a tvrdé i/y, pravidla českého (slovenského) pravopisu. Snažte se tedy psát co nejvíc čitelně a bez chyb. A nepoužívejte jiný jazyk než je čeština/slovenština.
 


Aktuální články

Reklama
Design by: Lucy; Drobná grafika: Dexie, An, Natalii, Sinead