Vyhodnocení - soutěž #01Kolejní legenda

24. srpna 2012 v 23:10 |  Soutěže
Drazí studenti,
čtěte pečlivě! Vyhodnotila jsem první školní soutěž, za kterou jste měli šanci získat první body pro svou kolej. Byla jsem poměrně zklamaná, že se této soutěže zúčastnili pouze 2 studenti, a dokonce oba studenti z koleje Partridge. Proto bych ráda ostatním studentům z jiných kolejí připomněla, aby se také začali zapojovat do souteží, jelikož potom budete těžko dohánět nenasbírané body. Můžete využít ihned dvě šance u dalších zajímavých soutěží - soutěž s podtextem Kolejní hymna nebo Kolejní erb. Přejděme už ale nyní k samotnému vyhodnocení soutěže O nejlepší kolejní legendu.

Jméno a příjmení studentaTéma úkoluZnámkaBodováníHodnocení - slovní dodatek profesora
Sebastian Michael (P)Legenda koleje Partridge1-15Je pravda, že legenda se mi sama o sobě moc líbila, ale byla poměrně krátká. Chtělo by to zapojit více fantazii a přimyslet děj, ale jinak hodnotím velmi kladně! :)
Pierre Wallis (P)Legenda koleje Partridge1*20Nápad s dopisem strachující se matky své ještě nenarozené dceři s náznaky vampirismu hodnotím velice pozitvně. Tohle téma se mi opravdu zamlouvá, mohu jen chválit!
- // -Legenda koleje Buzzardclaw1*20Tato úvaha se mi líbila ze všech nejvíce. Sršela originalitou, nápaditostí, fantazií. A tak to má být, tak se mi to líbí!
- // -Legenda koleje Rännervate1-15Legenda o černé kočce přinášející navěky trvající lásku mě sice také zaujala, ale asi nejméně z těch tvých 3 výtvorů. Přesto obdivuju tvůj spisovatelský talent a smekám! :)

Tak tedy přičítám všech 70 bodů koleji Partridge.
U profilů kolejí budou uvěřejněny všechny 3 Pierrovy práce.
Hodně zdaru přeje
ředitelka akdemie
Alicia Creyer

 


Komentáře

1 Mathias Theodore Evans Mathias Theodore Evans | 27. srpna 2012 v 10:29 | Reagovat

DOBŘE MY!
(Jen tak dále :))

2 Pierre Wallis Pierre Wallis | 28. srpna 2012 v 22:20 | Reagovat

(Poděkuj mi! :DDDD )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Design by: Lucy; Drobná grafika: Dexie, An, Natalii, Sinead