Reálie

31. března 2013 v 17:37 | Ředitelství akademie

Funkce | Historie akademie | Školní řád | Výuka a předměty

Reálie vám přiblíží náš svět. Je nezbytné si je před registrací přečíst, abyste vůbec věděli, o co běží. Jsou to obecné informace, které vám přiblíží hru. Reálie vás seznámí s tím, jak to u nás vypadá a funguje. Bez pročtení tohoto průvodce nemá cenu zakládat si postavu, okamžitě se pozná, že nevíte, která bije. Nechceme po vás, abyste znali vše nazpaměť, ale při psaní postavy i příspěvků je nutné mít alespoň vůbec ponětí, kde se vlastně nacházíte, koho zde můžete potkat, co vás čeká a nemine. Právě tady a nikde jinde se můžete dočíst o záležitostech Marylandské akademie. Následujte tedy tyto řádky...


Každá postava má na akademii své určité postavení - ať už jako pouhý student, který včetně svých všeobecných práv nemá žádné jiné pravomoci navíc, či prefekt, primus, profesor nebo třeba kolejní ředitel, apod. Každý z nás má své určité pravomoci a povinnosti, kterých je třeba se držet. Tyto funkce udává školská rada, které předsedá ředitel/ka školy. Ověř si sám, zda se nacházíš na špičce celé pyramidy nebo jsi naopak na nejnižším schodě.
» Více v celém článku

Historie Marylandské akademie sahá až do první poloviny 18. století. V té době se na území Londýna děly zvláštní věci. Když pomineme expanzi města, spojení Anglie se Skotskem, zrušení otroctví a všemožné historické události, stojí za zmínku i zakládání univerzit, vysokých škol s pestrým zaměřením, kláštěrů a skriptorií, které vznikaly při klášterech. Spousta vzdělaných a bohatých šlechticů se pokoušela o vznik univerzit - snažili se mít právě tu nejlepší, nejžádanější, nejprestižnější školu široko daleko, předháněli se v kvantitě a originalitě výuky, avšak žádný z nich nepomyslel na kvalitu. Žádný z nich nepomyslel na umění, dějiny, hudbu, všude bylo tou dobou oblíbené právo, ekonomika, obchod. A to se v Londýně a vůbec v celé Anglii skrývalo tolik nadějných talentů.

Vše, co je ve školním řádě uvedeno, musí student (či profesor) dodržovat! Každý student s řádem souhlasí a neporušuje ho! Školní řád spadá pod ministerstvo Školské rady a podle ústavy (§ 12) je každé porušení školního řádu trestáno vyloučením z Marylandské akademie. Proto dodržujte školní řád a nesnažte se ho porušovat. Neznalost neomlouvá!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Design by: Lucy; Drobná grafika: Dexie, An, Natalii, Sinead