Studentka/Scarlet Charlotte Lavoin

26. března 2013 v 20:23 |  Životopisy postav

Předškolák | Kolej? | Národnost: Francouzská | Studuje: DK, DVU, HS

Vzhled a charakteristika:
  • Scarlet nepatří mezi ty ukřičené typy, nebo někoho, kdo na sebe rád upozorní. Spíše ji zahlédnete někde u klavíru, či zahrabanou v hoře knih. Nemyslete si ale, že neumí mluvit. To ona umí. Když se rozmluví, opravdu se jí pusa dokáže rozjet, ale sama k tomu nemá moc důvodů. Nejvíce si popovídá s lidmi, které ona osobně dobře zná a ví, že jim může věřit. Často vyjadřuje své pocity hraním na klavír, než ústně. Její pohled se může zdát mrazivý, ale pod tou slupkou se skrývá křehká dívka. A jak že vypadá? Její pleť je až nepřirozeně bledá. Jen za nečastých podmínek v její tváři uvidíme úsměv. Šedé oči se jí skrývají pod černou ofinou a stejně barevné vlasy jí splývají až pod lopatky. Nos přesně sedí k jejímu obličeji a rty jsou samy o sobě též bledé. Postava je jako osoba sama křehká. Jako by se měla sesypat. Ještě skoro bílá kůže naznačuje, jako by byla nemocná. Což zakrývá tmavým oblečením, ve kterém se nejčastěji vyskytuje. Ať už jsou to sukně, kalhoty, trička, nátělníky, či jiné kusy oblečení, nejčastěji mají černou či šedou barvu. Ovšem miniaturní doplňky jsou pro ni nezbytné a také jediné
    části, které jsou jinak barevné. Obuv. Na podpatkách ji zaručeně neuvidíte. Kecky, to ano, ale kozačky či podpatky, to rozhodně ne. Nikdy nechodí s přirozenými nehty. Jakákoliv tmavá barva je vždy na nich.
Životopis:
  • Scar se narodila v Paříži. Její rodiče se tam seznámili a též ji tam počali.Její matka vždy chtěla rodinný domek a díky výdělkům jejího otce právníka, si to také časem mohli dovolit. Přestěhovali se tedy na předměstí. Hezkých pár let si tam žila a vyrůstala jako normální dítě. Hrála si na hřišti před domem s ostatními a když přišla doba, kdy měla jít do školy, opravdu se těšila. Ve třídě byla ta bystrá a hodná dívky. Už je brýle a rovnátka jí chyběly. To ale jedné noci jela s rodiči zpět domů od přátel, kteří žili nedaleko Versailles. Už pomalu usínala, v rukou svírala přepravku s černým kotětem, které dostala ten večer k narozeninám. Jejímu otci ale zasvítilo světlo protějšího auta do očí a on na chvíli ztratil kontrolu nad řízením. Auto sjelo ze silnice a prudce narazilo do stromu. Dívce ve spánku vyklouzla přepravka a ta se skutálela pod její nohy. Probudilo jí to. Ani jeden z rodičů na její volání nereagoval. Popotahovala. Kolem se začaly hromadit lidé, kteří volali jeden přes druhého, zda žijí. Do pár minut přijela záchranka. Nejdříve vytáhli ven jí. Plakala a sahala po přepravce. Uvnitř vozu sanitky ji posadili a přepravku vedle, kde viděla v klubíčku schoulené kotě. V nemocnici se poté objevila její teta se strýcem. Přijeli si pro ni. Vyrazili hned poté, co jim policie zavolala a oznámila úmrtí dvou osob. Najednou se stala sirotkem. Jelikož jí v té době bylo deset, moc dobře chápala, co se děje. Když jí to řekli, málem utekla z nemocnice. To je vlastně důvod jejího ponurého chování, odívání a mrazivého pohledu. Drží v sobě smutek. I po těch několika letech.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Design by: Lucy; Drobná grafika: Dexie, An, Natalii, Sinead