Duben 2013

Studentka/Charlotte Iris Jones

8. dubna 2013 v 18:21 | Ředitelství akademie |  Životopisy postav

Předškolák | Kolej ? | Národnost: Francouzsko-anglická| Studuje: DVU, LaS, GK

Vzhled a charakteristika:
  • Na svůj vzhled vypadá o něco mladší než je a to kvůli jejímu menšímu vzrůstu 163 centimetrů a postavou s útlými rameny, ovšem ženské křivky nepostrádá. Další co jí přidává na dětském vzhledu jsou její velká kukadla mandlovitého tvaru pomněnkově modré barvy na které je patřičně pyšná. Nad nimi se klene výrazné obočí světle hnědé barvy v menším obloučku. Nosík má naopak drobný a na konci se jí zvedá do takové menší bambulky, pusu nemá napak velkou ani malou. Její rtíky jsou pěkně vykrojené a nedali by se označit za plného tvaru. Pokud si jí zkřiví do úsměvu vytvoří se jí na tváři ďolíčky, díky jejím trochu vystouplejším lícním kostem. Obličej má kulatějšího tvaru s jemnými rysy lemovaný blonďatýma dlouhýma vlasy do půlky zad, které jí tvoří vlny. Nejčastěji je nosí rozpuštěné, ale při kresbě si je stahuje do culíku nebo drdolu, aby jí nepřekáželi a hlavně nepadali do obličeje. Její styl oblečení je hlavně pohodlný, miluje různé svetry a svetříky do kterých se může zachumlat, nejčastěji nosí džíny případně v létě kraťasy. V šatech a v botech na podpatcích jí uvidíte jen na nějaké společenské akci nebo podobně, dobrovolně si je nikdy nebere přesto, že pak dosahuje vyšší výšky, za což je ráda. Naopak svou povahou působí starší než je, jelikož je cílevědomá a ambiciózní. Ví co chce a když si něco zamane, je jasné že toho dosáhne jakýmkoliv možným způsobem což svědčí o tom, že je možná trochu paličatá a tvrdohlavá. Vždycky si stojí pevně za svým a nikdo jí to nikdy nevymluví, nenechává se ovlivňovat ostatními a názor kvůli ostatním nemění a nebojí se ho dávat najevo. Je upřímná, ovšem kritiku se snaží dávat tak aby dotyčného neurazila pokud to neříká za tím účelem, ale lidi nerada uraží jen pokud jí předtím něco udělali a chová k nim nenávist. Ty které má ráda, tak k těm je přátelská a ochotná, snaží se pro ně vždycky udělat něco, co je rozveselí pokud na tom nejsou třeba zrovna nejlíp. Většinou srší smyslem pro humor a někdy si neodpustí nejapné poznámky, tak i ironii se sarkasmem.

Student/Sebastian Dayen

8. dubna 2013 v 18:14 | Ředitelství akademie |  Životopisy postav

Předškolák | Kolej ? | Národnost: Norská | Studuje:

Vzhled a charakteristika:
  • Sebastian rozhodně nepatří mezi drsné kluky z polepšoven. Naopak. Patří mezi kluky, zajímající se o svůj vzhled, stejně jako mu záleží na tom, co si o něm ostatní myslí. Má hodně světlou pleť, černé havraní vlasy načesané do tak zvaného "uměleckého rozcuchu" a pronikavé modré oči. Sebbi je vysoký (dosahuje okolo 180 cm) a má hodně štíhlou postavu. Pokud je v dobrém kolektivu, má dost extrovertní povahu, ale když se necítí svůj ve svém okolí, je dost uzavřený a samotářský. Své přátele raději hledá mezi dívkami a většinou mezi nimi najde své nejlepší kamarádky. Rád se směje a nerad je sám. Rád se objevuje ve středu pozornosti a miluje spoustu neobvyklých 'klučičích' koníčků jako třeba nakupování. Nemá rád, když se mu někdo posmívá a odsuzuje ho za jeho sexuální orientaci (je totiž gay) a proto také musel několikrát přestupovat do jiných škol. Zajímá se o umění a miluje kresbu. Rád fotí a tráví čas v přírodě...
Životopis:
  • Sebastian se narodil v chudé rodině Oulmennových. Jeho matka však při porodu zemřela, protože nebyla dostatečně silná. Jeho otec Pete Oulmenn byl námořník. Bydleli v malém bytě na kraji moře. Sebastian chodil do námořní školy na pobřeží a rád jezdil s otcem na moře pozorovat velryby. Když bylo Sebastianovi 11, jeho otec na moři zemřel, protože jeho loď byla potopena z nějakých dodnes nezjištěných problémů. Sebastian se tedy stal sirotkem a musel opustit své rodné město. Tři roky žil v dětském domově. Jednoho dne byl adoptován rodinou Dayenových. Allie Dayen a Daniel Dayen byl bohatý pár žijící na jihu Norska a měli dvě dcery. Tak Sebastian vyrůstal po boku dvou starších sester a miloval svou novou rodinu.Matka ho milovala. Rozmazlovala ho a vždy mu dávala přednost. Naopak otec z něj vychovával chytrého mladého chlapce. Sebastian však v mládí přestoupil na spoustu jiných škol, kvůli šikaně. Starší studenti ho šikanovali kvůli jeho sexuální orientaci. Když mu bylo 14, dostal stipendium na výtvarnou školu v hlavním městě. Jeho matka znala jeho neobvyklý talent. Věděla že miluje kresbu a umění. Pokoušela se ho vést za jeho talentem a snem. Ale ani v této škole se pro něj nenašlo místo v kolektivu. Pak přišel na Marylandskou akademii a rozhodl se na studium zde. Tak se sbalil a opustil zemi v cestě za snem.


Student/Ethan Parker

8. dubna 2013 v 18:08 | Ředitelství akademie |  Životopisy postav
Předškolák | Kolej ? | Národnost: Anglická | Studuje:

Vzhled a charakteristika:
  • Ethan je milý a přátelský tmavovlasý hoch ze Severu Anglie. Občas je až příliš důvěřivý, to ho může přivést do problémů. Je hodný i na dívky a snadno se do nich zamiluje. Je velice snadné zlomit mu srdce, protože když se zamiluje, je to láska až za hrob. Jako jeden z mála dnešních mladých lidí nekouká pouze na vzhled a peníze. Když s lidmi mluví, dívá se jim do očí - protože oči jsou oknem do duše.
Životopis:
  • Ethan Parker se narodil v severní Anglii a vyrůstal společně se svojí sestrou a matkou. Sestřička, které bylo pět, ale zemřela při nešťastné nehodě. Se svojí matkou se zabila v autě, když bylo Ethanovi čtrnáct. Zůstal na světě sám a neměl kam jít. Dělal pro přežití, co se dalo, proto je nyní velice odolný a samostatný. Blízkost lidí mu však nevadí, naopak. Když mu samota už vadila příliš, vydal se ke studiu - a zamířil sem. Před tím měl několik vztahů, ale žádný nevyšel. Ač je Ethan přátelský, začíná se pomalu ale jistě uzavírat do sebe...

Student/Calett Joffrey Crieddon

6. dubna 2013 v 21:01 | Ředitelství akademie |  Životopisy postav

Předškolák | Kolej ? | Národnost: Australská | Studuje: DVU, LaS

Vzhled:
  • Cal není žádný z těch typických krasavců, co se kamarádí s gelem na vlasy. On o ty svoje nikterak výrazně nepečuje, bohatě mu vystačí delší kaštanově hnědý rozcuch, o který není potřeba se více starat. Jeho pleť je navzdory místu, kde se narodil a strávil většinu života, poměrně světlá, protože se velmi špatně opaluje a obecně nějak nepřišel slunečním paprskům na chuť. Na čele se mu občas rýsují dlouhé "ustarané" vrásky, jenž jsou způsobeny tím, jak každé své slovo doprovází pohybem obočí. Výraznou dominantu pak tvoří jeho tmavé oči, kterými, jak si jíž na první pohled můžete povšimnout, něco skrývá. Avšak onu hádanku v jeho očích a částém nepřítomném pohledu neprozradí jen tak každému. Cal dosahuje 182 centimetrů, tudíž není žádný prcek, ale dlouhán to také zrovna není. Má svalnatou, vytrénovanou a pevnou postavu, takovou, že by mu ji mohl závidět leckterý muž v jeho letech. Zásluhu na tom nese jeho otec, který byl už od útlého mládí nadaným sportovcem a atletem, a tak tvrdá disciplína a otcův nátlak občas mladého Caletta přinutili se sebou něco dělat. Zvláštním poznávacím znamením je u Cala jizva připomínající tvar nějakého souostroví, která mu hyzdí levou paži a část předloktí. Onou zvláštností na tom je, že dosud nikdo a ani on sám neví, jak a kdy k této jizvě a jí předcházejícímu zranění došlo.
Design by: Lucy; Drobná grafika: Dexie, An, Natalii, Sinead