Školní akce

Uvítací večírek

4. srpna 2012 v 11:16
Když projdeš celou chodbou až na konec, upoutá tě cosi na stěně. Když přijdeš blíže, uvědomíš si, že to je nástěnka. Ač by mohla být úplně normální, i její barva je poněkud obvyklá, je okolo sbitá dřevěnými rámy a zabírá skoro celou šírku i výšku zdi. Na nástěnce můžeš spatřit mnoho kusů opáleného pergamentu se vzkazy. Ovšem mimo ně je na ní také jeden rozsáhlý nažloutlý pergament s malým avšak výstižným plákátkem, který vás oslní již z dálky. Oznámení vedení školy, podškrábnuta ředitelka akademie. Zvědavě začneš číst. Copak zajímavého chce asi sdělit?
"Pro všechny studenty je připraven uvítací večírek ve společenské místnosti akademie. Naplánován je na čtvrtý den v srpnu, tedy sobotu. Zahájení se chystá v jednadvacent hodin, nebude ale vůbec na škodu, když přijdete o pár minut dříve. Vezměte si s sebou dobrou náladu a přijďte se pobavit, zatančit si a oficiálně se seznámit se všemi budoucími spolužáky, s kterými budete trávit svůj studentský život na Marylandské akademii. Všichni jste srdečně zváni."

Byli bychom velice rádi, kdyby se zúčastnili úplně všichni studenti a zaměstnanci akademie, ale víme, že je to téměř nemožné, obzlášť teď o prázdninách a v takhle krátké době. Ovšem když budete moci přijít, přijďte. Avšak pochopíme, když se s pádným důvodem nezúčastníte.

Oznámení pro všechny profesory a kolejní ředitele: Tradicí každoročních uvítacích večírků je úvodní slovo každého kolejního ředitele. Byli bychom tedy rádi, kdyby každý kolejní ředitel sepsal pár vět, které bych chtěl úvodem říci. Pokud se najde i nějaký odvážný profesor (nemusí být kolejním ředitelem), který by chtěl pomoct s programem, či s dálšími aktivitami a proslovy, ať se hlásí. Budeme jen rádi.

Doufáme, že se Vás zúčastní co nejvíce. Minimální počet, aby se akce konala, je 7 lidí.
Prosíme, potvrďte svoji účást do komentářů, nejpozději do 20:30 hodin.
(Omlouvám se, že je to takhle na poslední chvíli, ale nešly mi vkládat žádné články).

Děkujeme předem za účast
ředitelka akademie

 
 

Reklama
Design by: Lucy; Drobná grafika: Dexie, An, Natalii, Sinead