Soutěže

Soutěž #03 - Kolejní erb

24. srpna 2012 v 23:48
Milí studenti,
další soutěž, spíše pro talentované výtvarníky, bude grafického zaměření. Vaším úkolem bude vytvořit erb vaší (nebo klidně i cizí) koleje. Čím více výtvorů nám zašlete, tím více bodů pro svou kolej pochopitelně získáte! Na tento úkol budete mít poměrně dostatek času, své práce zasílejte do soboty 1. září 2012 na email maryland-art-academy@seznam.cz. Nejoriginálnější, nejpropracovanější, nejlépe vypadající, jednoduše nejlepší erby budou zveřejněny u profilů svých kolejí.

Hodně štěstí v soutěži přeje
ředitelka akdemie
Alicia Creyer

Vyhodnocení - soutěž #01Kolejní legenda

24. srpna 2012 v 23:10
Drazí studenti,
čtěte pečlivě! Vyhodnotila jsem první školní soutěž, za kterou jste měli šanci získat první body pro svou kolej. Byla jsem poměrně zklamaná, že se této soutěže zúčastnili pouze 2 studenti, a dokonce oba studenti z koleje Partridge. Proto bych ráda ostatním studentům z jiných kolejí připomněla, aby se také začali zapojovat do souteží, jelikož potom budete těžko dohánět nenasbírané body. Můžete využít ihned dvě šance u dalších zajímavých soutěží - soutěž s podtextem Kolejní hymna nebo Kolejní erb. Přejděme už ale nyní k samotnému vyhodnocení soutěže O nejlepší kolejní legendu.

Jméno a příjmení studentaTéma úkoluZnámkaBodováníHodnocení - slovní dodatek profesora
Sebastian Michael (P)Legenda koleje Partridge1-15Je pravda, že legenda se mi sama o sobě moc líbila, ale byla poměrně krátká. Chtělo by to zapojit více fantazii a přimyslet děj, ale jinak hodnotím velmi kladně! :)
Pierre Wallis (P)Legenda koleje Partridge1*20Nápad s dopisem strachující se matky své ještě nenarozené dceři s náznaky vampirismu hodnotím velice pozitvně. Tohle téma se mi opravdu zamlouvá, mohu jen chválit!
- // -Legenda koleje Buzzardclaw1*20Tato úvaha se mi líbila ze všech nejvíce. Sršela originalitou, nápaditostí, fantazií. A tak to má být, tak se mi to líbí!
- // -Legenda koleje Rännervate1-15Legenda o černé kočce přinášející navěky trvající lásku mě sice také zaujala, ale asi nejméně z těch tvých 3 výtvorů. Přesto obdivuju tvůj spisovatelský talent a smekám! :)

Tak tedy přičítám všech 70 bodů koleji Partridge.
U profilů kolejí budou uvěřejněny všechny 3 Pierrovy práce.
Hodně zdaru přeje
ředitelka akdemie
Alicia Creyer

Soutěž #02 - Kolejní hymna

22. srpna 2012 v 17:09
Milí studenti,
připravili jsme pro Vás další soutěž, již druhou v pořadí. Dnes budete mít za úkol vymyslet kolejní hymnu. Ale pozor! Vymýšlet hymnu smíte jen pro svou kolej! Jedinou, avšak zásadní, podnímkou je, aby tato hymna obsahovala minimálně 8 veršů, maximum je 12. Obodujeme každého účastníka soutěže, tak neváhejte a připojte i svůj "pokřik". Fantazii se meze nekladou! :) Své výtvory posílejte na email: maryland-art-academy@seznam.cz.
Podmínka: 8 - 12 veršů
Do kdy: neděle 26. 8. 2012

Soutěž #01 - Legenda

6. srpna 2012 v 9:10
Drazí studenti,
je tady soutěž, při které máte možnost získat první body pro svou kolej. Máš bujnou fantazii, zajímá tě histroie, ráda píšeš? Tak právě pro Tebe je tato soutěž přímo stvrořena!
O co jde? Napište legendu, o tom, jak vznikla vaše kolej. Je jen na vás, jak si upravíte fakta nebo zda si vše vymyslíte podle svého. Kdy, proč, jak, kým byla kolej založena, podle čeho je pojmenována, proč zrovna tahle barva a tenhle kolejní znak? Tohle vše necháme jen na vaši fantazii. Oceňuje se každý nápad! Ty nejoriginálnější příspěvky budou zveřejněny u své koleje. Máte-li však chuť do psaní a nápaditou ideu, pusť se klidně do legend všech tří kolejí. Za takovouhle práci budeme jen a jen rádi! Mimojiné, soutěž je samozřejmě čistě dobrovolná.
Soutěž potrvá do soboty 11.8.2012. Své výtvory posílejte na email maryland-art-academy@seznam.cz.
Prosím i o podpis, často se totiž stává, že potom luštím, kdo to vlastně napsat.

ředitelka akademie

Máte svůj vlastní originální návrh na soutěž? Sem s ní! Podělte se námi o své nápady, které můžete zasílat na maryland-art-academy@seznam.cz.
 
 

Reklama
Design by: Lucy; Drobná grafika: Dexie, An, Natalii, Sinead